Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu internetowego

Asseco Business Solutions S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Konrada Wallenroda 4c

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej dla Asseco Business Solutions S.A., jednego z liderów na rynku producentów systemów informatycznych dla przedsiębiorstw (systemów klasy ERP i SFA)

  • Marketing produktów i usług tworzonych w oparciu o najnowsze, dostępne na rynku technologie; wykorzystujących sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe, image recognition, itp.

  • Komunikacja się z rynkiem przedsiębiorstw (B2B), realizując szereg innowacyjnych projektów, zarówno w Polsce, jak również za granicą (obecnie już na kilku kontynentach).

  • Dobór kanałów dotarcia do rynku, koncentrując się na działaniach e-marketingowych, wykorzystując w tym zakresie najnowsze, dostępne rozwiązania

Nasze wymagania

  • Umiejętność wykorzystania w komunikacji marketingowej mediów społecznościowych (YT, FB, Linkedin, Instagram, Twitter, itp.)

  • Realizacja kampanii marketingowych w sieciach reklamowych Googla, FB, itp., czyli praktyczne doświadczenie z narzędziami typu Google Ads i/lub FB Ads Manager; zakupem programatycznym

  • Znajomość narzędzi automatyzujących działania marketingowe typu: Salesmanago, Hubspot, Getresponse, YouLead, itp.

  • Umiejętność analizy efektów realizowanych akcji marketingowych, z wykorzystaniem takich narzędzi jak Google Analytics, Google Data Studio, Rival IQ, itp.

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

  • Doświadczenie w rynku e-commerce będzie zdecydowanie Twoim dodatkowym atutem!

To oferujemy

  • Pracę w dużej, nowoczesnej, technologicznej, stabilnie rozwijającej się firmie. Firmie posiadającej uznaną markę rynkową, ale stale skoncentrowanej na nowych projektach, innowacjach biznesowych i technologicznych.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość pracy w biurze w Warszawie lub w Lublinie, opiekę medyczną, karty i grupy sportowe, firmowe przyczepy kempingowe (zlokalizowane w atrakcyjnych miejscach Europy).

  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji marketingowych dzięki realizacji ambitnych i ciekawych projektów; udział w programach szkoleniowych (zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

  • przyczepy kempingowe (Chorwacja/ Włochy)