Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

EURO-FORUM Agnieszka Gudków Marek Gudków sp. j.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

• Koordynacja działań związanych z funkcjonowaniem i rozwojem poniższych portali internetowych:

- Portal „ZDOBYWCYWIEDZY.PL” w dwóch obszarach technologicznych:

1) WordPress: aktualizacje sytemu i backup, dodawanie i aktualizacja wpisów, optymalizacja SEO, współpraca z grafikiem CSS

2) Aplikacja dedykowana (ZdobywcyWiedzy.pl/platforma/login): MONITORING sprzedaży i wszelkich aktywności w ramach aplikacji Zdobywcy Wiedzy, w zależności od potrzeb aktualizacja treści informacyjnych oraz sekcji SEO; ANALITYKA - Google Tag Manager, Google Analytics - mierzenie konwersji za pomocą celów, Google Search Console; REKLAMA: konta AdWords, AdFacebook; Mailing

- Portale: „egzamin-8klasa.pl”; „dysleksarozwojowa.pl” – analogicznie jak „zdobywcywiedzy.pl”

- Współpraca z wykonawcą tworzonego portalu „edugry.pl”

• Współtworzenie i wdrażanie strategii działań marketingowych dla powyższych portali: koordynowanie kampanii SEO, SEM, Google Adwords, analiza danych, sporządzanie raportów oraz rekomendacje w oparciu o dane pozyskiwane z narzędzi do badania stron www i kampanii digitalowych, w szczególności Google Analytics; obsługa kampanii reklamowych (w tym dwie duże kampanie reklamowe zaplanowane na wrzesień / październik 2021)

• Współpraca przy obsłudze istniejących produktów i wprowadzaniu nowych na koncie Allegro (kluczowe kategorie wymagają EAN lub ISBN)

• Obsługa serwisów / stron internetowych WordPress przedstawiających produkty firmy oraz będących serwisami zapleczowymi portali

• Zarządzanie treścią i kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych: facebook, Instragram, Youtube ww. portali internetowych

• Dbanie o wizerunek marki

• Monitoring konkurencji i najnowszych trendów w zakresie działań e-marketingowych, współpraca i wsparcie działu handlowego.

• Monitorowanie informacji w sieci na temat nowych produktów firmy i produktów konkurencji

Nasze wymagania

  • Szukamy kandydatów, którzy posiadają minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w planowaniu i realizowaniu działań sprzedażowych i marketingowych,

  • dobrą znajomość narzędzi pracy przy marketingu internetowym,

  • znajomość Social Mediów,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • wysokie kompetencje organizacyjne i negocjacyjne,

  • komunikatywność, samodzielność w działaniu, dobrą organizację pracy własnej i zaangażowanie,

  • mile widziana umiejętność pisania tekstów marketingowych (copywriting).

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań,

  • przyjazną atmosferę w polskiej firmie, o już ugruntowanej pozycji na rynku i wciąż dynamicznie się rozwijającej.

Euro-Forum jest firmą szkoleniową z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Specjalisty Ds. Marketingu Internetowego

Więcej informacji: https://euro-forum.com.pl/

Przewiń do profilu firmy