Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu internetowego na rynku Ukraińskim - Rosyjskim - Białoruskim

OSVITAPOL sp. z o.o.O firmie

3 5004 000 brutto / mies.
  • Łucka 15
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

OSVITAPOL sp. z o.o.

Łucka 15

Warszawa

OsvitaPol sp. z o.o. zajmuje się rekrutacja na studia do Polskich uczelni wyższych kandydatów z Ukrainy, Rosji, Białorusi. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracownika na stanowisko:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Tworzenie i zarządzanie treścią na stronach www i Social Mediach;
  • Przygotowywanie scenariuszy krótkich wideo tematycznych, montowanie filmików, umieszczanie i promowanie na YouTube, Instagram, FB;
  • Inicjowanie nowego contentu, budowanie ciekawych komunikatów – zgodnych ze strategią firmy;
  • Prowadzenie kampanii marketingowych w Social Mediach i analiza ich skuteczności;
  • Raportowanie działań, tworzenie wniosków i dalszych rekomendacji;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi;

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY

  • Znajomości języka ukraińskiego i rosyjskiego;
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane marketingowe i/lub PR-owe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wiedzy z zakresu e-marketingu i miłości do social mediów:)
  • Znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziem managera reklam na Facebooku;
  • Umiejętności robienia zdjęć i filmików na kanały SM;
  • Umiejętność korzystania z dostępnych na rynku narzędzi zarządzania Social Media oraz znajomość najnowszych trendów w tym zakresie;

OFERUJEMY

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę;
  • Pensja w wysokości 3 700 brutto;
  • Partnerską komunikację, bezpośredni kontakt z przełożonym i przyjazne środowisko pracy;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju poprzez udział w szkoleniach, warsztatach;
  • Praca w biurze w centrum Warszawy.

Ogłoszenie archiwalne