Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds.marketingu internetowego oraz obsługi klienta na rynek francuski

Glosema Ltd

Glosema Ltd

Powstańców Śląskich 5

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna oraz e-mailowa obsługa klienta francuskojęzycznego

  • tworzenie i prowadzenie kampanii marketingowych (Google Ads, e-mail)

  • analiza i monitorowanie podejmowanych działań marketingowych (Google Analytics)

  • obsługa i aktualizacja strony internetowej

  • pozyskiwanie potencjalnych klientów

  • przygotowywanie i zamieszczanie treści w serwisach internetowych, mediach społecznościowych

  • współpraca z firmami partnerskimi

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • doświadczenie w pracy w obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta francuskojęzycznego)

  • znajomość narzędzi marketingu internetowego (Google Ads, Google Analytics)

  • "lekkie pióro", łatwość w pisaniu krótkich tekstów marketingowych, kreatywność

  • samodzielność i umiejętność szybkiego uczenia się

  • sumienność oraz dbałośc o detale

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz środowiska Windows

  • wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • ciekawą oraz rozwojową pracę przy ambitnym, międzynarodowym projekcie

  • zatrudnienie na stabilnych warunkach

  • dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy, nieformalne relacje

  • samodzielne stanowisko

  • biuro usytuowane w centrum miasta

  • smaczną kawę

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Glosema Ltd

Jesteśmy firmą działającą na międzynarodowym rynku usług w sektorze B2B. Pośredniczymy i nadzorujemy setki kontraktów na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w działalności marketingowej adresowanej do zagranicznych klientów (z Francji, Belgii, Niemiec). Dzięki współpracy z naszymi partnerami wspieramy pracodawców w przedsięwzięciach rekrutacyjnych, starając się jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie na pracowników z wielu branż.

Przewiń do profilu firmy