Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu internetowego

UNITRAILER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o spójność oferty i komunikacji we wszystkich kanałach sprzedaży (sklepy internetowe + marketplaces),

  • Współpraca z kluczowymi dostawcami usług e-commerce,

  • Zarządzanie wdrożeniami nowych funkcjonalności w sklepach,

  • Budżetowanie kosztowe i czasowe planowanych projektów,

  • Analityka w oparciu o Google Merchant Center, Google Ads oraz Google Search Console,

  • Analiza rynku i trendów e-commerce oraz wdrażanie elastycznych rozwiązań w tym obszarze,

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów z prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Otwartość i chęć uczenia się nowych rzeczy i zdobywania nowych kompetencji,

  • Znajomość platform sprzedażowych e-commerce (preferowane IdoSell, Baselinker, Allegro, Amazon, Ebay),

  • Doświadczenie w koordynowaniu i wdrożeń rozwiązań / funkcjonalności,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce działającej na skalę europejską,

  • Stabilne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Udział w atrakcyjnych warsztatach i szkoleniach,

  • Pakiet prywatnej obsługi medycznej, kartę Multisport i grupowe ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Unitrailer to sklep internetowy oferujący części i akcesoria do przyczep samochodowych. Dążymy do tego, aby nasza oferta spełniała wymagania każdego użytkownika przyczepy samochodowej. Wystartowaliśmy w 2016 r. i przez ten czas nawet na chwilę się nie zatrzymaliśmy! Przez ten czas znacząco powiększyliśmy zarówno zespół jak i oferowany naszym klientom asortyment. Dzisiaj jesteśmy już obecni na 15 rynkach, w planach uruchomienie sprzedaży na kolejnych.

Unitrailer tworzą ludzie z pasją, którzy lubią to co robią i są specjalistami w swojej dziedzinie. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole, tworzymy angażujące środowisko pracy oraz stwarzamy możliwości rozwoju naszym pracownikom.

Przewiń do profilu firmy