Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu internetowego

H88 S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i zarządzanie budżetami kampanii w Google Ads (search, shopping, display network)

  • Ustalanie strategii rozwoju działań w Google Ads

  • Analiza efektywności i optymalizacja kampanii przy użyciu różnych narzędzi

  • Analiza danych w Google Analytics i tworzenie rekomendacji dla klienta

  • Tworzenie raportów w Google Data Studio

  • Kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość narzędzi Google: Ads,Ads Editor, Data Studio,Analytics, Google Tag Manager

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Wysoki poziom samodzielności oraz umiejętność zorganizowania pracy własnej

  • Podstawowa znajomość Wordpressa

To oferujemy

  • Stabilna współpraca w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, Multisport)

  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera pracy

  • Elastyczny czas pracy od poniedziałku do piątku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

H88 S.A.

Firma H88 to podmiot skupiający marki hostingowe. Głównym celem grupy jest oferowanie produktów i usług, które pomagają osiągnąć sukces w internecie. H88 realizuje ten cel przez swoje wyspecjalizowane marki, do których należą m.in.: KEI.PL, Domeny.pl czy CertyfikatySSL.pl. Z usług H88 korzysta obecnie około 230 tys. Klientów. Ofertę firmy wyróżniają konkurencyjne ceny, a także wysoki standard usług. Infrastruktura jest ulokowana w kilku centrach danych. Firma obsługuje szerokie grono użytkowników, od instytucji finansowych, przez małe i średnie firmy, e-biznes, aż po osoby prywatne, freelancerów oraz blogerów.

Przewiń do profilu firmy