Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu internetowego

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MM Brown Sp. z o.o.
    właściciel marki CHOCOLISSIMO, CHOCOTELEGRAM oraz Choc&Play
    jest producentem ekskluzywnych produktów czekoladowych między innymi z ręcznie robionymi pralinkami z najlepszych zakładów cukierniczych Europy.

    Najwyższej jakości czekolada adresowana zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm jest eleganckim pomysłem na niepowtarzalny prezent dla najważniejszych klientów, współpracowników i kontrahentów –

    masz okazję tworzyć ją razem z nami!
    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania do wykonania na stanowisku:

    • Kreowanie i egzekwowanie strategii wzmacniającej znajomość marki na rynku
    • Samodzielne prowadzenie działań marketingowych mających na celu wzrost sprzedaży poprzez sklepy internetowe
    • Efektywne zarządzanie budżetem reklamowym poprzez kreowanie, prowadzenie i optymalizację działań reklamowych w Internecie
    • Współpraca z portalami internetowymi, społecznościowymi, wydawcami, programami afiliacyjnymi
    • Dbania o wizerunek marek (działania PR, współpraca z blogerami/vlogerami, inne)

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w marketingu internetowym.
    • Doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii w Internecie i/lub w prowadzeniu współpracy z blogerami i vlogerami
    • Umiejętność analizy przeprowadzanych działań reklamowych/brandingowych
    • Samodzielność, kreatywność i determinacja do realizacji ciekawych projektów.
    • Umiejętności pisania tekstów marketingowych.
    • Minimum dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane wykształcenie związane z marketingiem, PR lub dziennikarstwem, lub sukcesy w tych dziedzinach

    Mile widziane:

    • Wykształcenie związane z marketingiem, PR lub dziennikarstwem, lub sukcesy w tych dziedzinach
    • Doświadczenie w tworzeniu lub współtworzeniu materiałów wideo (reklamy wideo, materiały na YT)
    • Podstawy HTML’a

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku,
    • Możliwość kreowania i realizowania własnych pomysłów,
    • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem oraz dodatkowym systemem premiowym,
    • Niezbędne środki i narzędzia pracy, potrzebne do realizacji wyznaczonych celów,
    • Możliwość szkoleń i kursów zawodowych oraz językowych
    • Członkostwo w Gangu Chocolissimo https://www.facebook.com/ChocolissimoGang/ umożliwiające udział niezwykle ciekawej aktywności tej instytucji  😊
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.