Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

  • Rybnik, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    RuckZuck.biz spółka z o.o. - sprzedawca podłóg laminowanych i stolarki drzwiowej
    oraz innych wyrobów wykończeniowych drewnianych i drewnopochodnych
    poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Rybnik
    Niedobrzyce

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • aktualizowanie stron internetowych zbudowanych w oparciu o Wordpress oraz HTML
    • wdrażanie, koordynowanie oraz bieżąca analiza projektów marketingowych firmy
    • wsparcie działań sprzedaży
    • opracowywanie kampanii marketingowych z wykorzystaniem narzędzi Google AdWords, Analytics
    • bieżące badanie efektywności podejmowanych działań
    • analiza rynku i trendów w obszarze handlu elektronicznego
    • rozwijanie obecnych usług online i mobile dla Klientów firmy
    • śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie nowych rozwiązań

    WYMAGANIA:

    • znajomość środowiska Wordpress na poziomie pozwalającym samodzielne budowanie serwisów www
    • dobra znajomość HTML, CSS, Javascript
    • dobra znajomość popularnych wtyczek Wordpress
    • znajomość programu Photoshop
    • znajomość narzędzi Google, adwords, analitics, search console
    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, informatyka, marketing)
    • kilkuletnie doświadczenie w obszarze marketingu internetowego
    • znajomość aktualnych technologii i możliwości internetowych
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
    • kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania

    OFERUJEMY:

    • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wymagań stanowiskowych
    • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
    • twórczą oraz nieszablonową pracę nad prowadzonymi  projektami marketingowymi  w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • przyjazną atmosferę w pracy
    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.