Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu Internetowego (SEM)

GO-leasing Sp. z o.o.O firmie

4 0006 000 brutto / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie kampanii Google Ads zgodnie z uzgodnionymi celami i KPI.

  • Optymalizacja kampanii Google Ads, analiza danych, wyciąganie wniosków oraz wdrażanie zmian.

  • Raportowanie wyników kampanii dla zarządu.

  • Tworzenie strategii Google Ads i uczestniczenie w strategicznych spotkaniach jako ekspert.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu i optymalizacji kampanii Google Ads (Search, Display, Tag Manager, Ads Editor, YouTube) – minimum 1 rok (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w optymalizacji różnych typów kampanii (brand, traffic, lead, sales).

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Google (Ads, Analytics, Search Console, Moja Firma) i Office (zwłaszcza Excel)

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - kierunek związany z marketingiem lub programowaniem;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Zdolności analityczne, dokładność, umiejętność wyciągania wniosków.

  • Samodzielność, sumienność i dobra organizacja pracy;

Mile widziane

  • Zarządzanie i optymalizacja kampanii w kanale Facebook Ads oraz Linkedin Ads

  • Znajomość tematyki SEO

  • Podstawowa znajomość HTML

  • Podstawowa znajomość tworzenia i edycji grafiki na potrzeby kampanii display

  • Znajomość marketingu afiliacyjnego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Ciekawe projekty w nowych technologiach;

  • Stabilne zatrudnienie oraz stałe wynagrodzenie w oparciu o dogodną dla Kandydatki/a formę zatrudnienia,

  • Pełne wdrożenie na stanowisku pracy, szkolenia oraz wsparcie merytoryczne,

  • Pracę w kreatywnym i pozytywnie nastawionym zespole, wśród ludzi z pasją i profesjonalizmem,

  • Mentoring i coaching pod opieką doświadczonego mentora (dyrektora marketingu),

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Wszystkie osoby w naszej firmie mają równe szanse zatrudnienia i awansu w oparciu o ich zaangażowanie, umiejętności, kwalifikacje i predyspozycje do samodzielnej pracy.

  • Możliwość pracy zdalnej (częściowo).

GO-leasing Sp. z o.o.

GO-leasing to największa w Polsce dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska sieć niezależnych brokerów leasingu oraz samochodów.

Obsługujemy Klientów w 60 oddziałach na terenie całego kraju. Współpracujemy z 40 firmami leasingowymi oraz ponad 50 dealerami 35 marek samochodowych. Nasi Klienci cenią nas za rzetelność, fachowe doradztwo, wysoką jakość usług oraz skuteczność w doborze najbardziej korzystnych rozwiązań. Więcej o nas: https://go-leasing.pl/ i https://go-auto.pl/.

Przewiń do profilu firmy