Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu internetowego SEO SEM

BLUE OCEAN sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Blue Ocean sp. z o. o. jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę wysokiej jakości marek artykułów dziecięcych.

 W asortymencie można znaleźć marki takie jak 3 Sprouts, Aleva Naturals, Baby Banana, Babymel, Candylab, Done by Deer, ergoPouch, Fommi, Flapjack, For Little Fingers, Juddlies, Kids Concept, Little Bird Told Me, Larktale, Lulujo, Mombella, OXO TOT, Petit Collage, Smily Mia, Storksak, Tum Tum, Yookidoo, Zoocchini.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. marketingu internetowego SEO SEM.
Specjalista ds. marketingu internetowego SEO SEMNumer ref.: Piaseczno

Opis stanowiska:

  • Optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO i SEM,
  • Tworzenie treści na strony internetowe oraz media społecznościowe,
  • Analiza danych, monitoring kampanii, przygotowywaniem raportów,
  • Tworzenie materiałów marketingowych na podstawie samodzielnie zbieranych danych z różnych źródeł,
  • Tworzenie listy słów kluczowych do artykułów tematycznych na potrzeby marketingu internetowego stron www,
  • Analiza efektywności prowadzonych projektów i kampanii,
  • Analiza konkurencji oraz trendów rynkowych,
  • Tworzenie, prowadzenie i optymalizacja kampanii promocyjnych w Google Ads, Facebook Ads, kampanii produktowych etc.,
  • Tworzenie kampanii SEM.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEM (Google Ads i Facebook Ads) i SEO,
  • Znajomość: Google Analytics, Google Adwords, Google Search Console, Google Tag Manager Facebook Menadżer, Semstorm,
  • Umiejętności tworzenia i redagowania tekstów marketingowych,
  • Umiejętność optymalizowania tekstów zgodnie z zasadami SEO,
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • Komunikatywności,
  • Doświadczenie w e-commerce,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętność przygotowania kampanii mailingowej,
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych zadań (Excel, Google Analytics),
  • Znajomości aktualnych trendów w branży SEO oraz e-commerce.

Oferujemy:

  • Możliwość tworzenia strategii sprzedaży,
  • Pracę pełną wyzwań,
  • Możliwość rozwoju w rosnącej organizacji,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ciekawymi produktami,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Miłą atmosferę w młodym zespole,
  • Miejsce pracy Piaseczno.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy