Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

AWG Sp. z o.o.O firmie

AWG Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 212A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizowanie, prowadzenie, realizacja i analiza kampanii Google Ads dla spółek z grupy kapitałowej

  • Bieżąca analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji oraz trendów względem danej spółki

  • Monitorowanie wskaźników skuteczności prowadzonych kampanii przy pomocy dedykowanych narzędzi (np. Google Analytics)

  • Tworzenie raportów ze skuteczności wprowadzanych działań marketingowych

  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi podmiotami firmy

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads

  • dobra znajomość narzędzi analitycznych, tj. Google Analytics, Google Ads, Google Optimize oraz Google Tag Manager

  • Umiejętność analizowania danych marketingowych oraz doświadczenie w realizacji kampanii perfomance marketingowych

  • Bardzo dobra znajomość Wordpress - administracja

  • Znajomość HTML

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, energia i samodzielność w działaniu

  • Chęć rozwoju w zakresie marketingu internetowego

Mile widziane

  • Znajomość dowolnego języka programowania lub otwartość na naukę

  • Znajomość innych narzędzi z zakresu marketing automation

To oferujemy

  • Pracę w dużej i znanej polskiej marce ;

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na strategię rozwoju firmy;

  • Godziny rozwoju w czasie pracy ;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Własna biblioteczka oraz szkolenia online;

  • Samodzielność w działaniu;

  • Darmową opiekę medyczną;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Zatrudnienie w strukturach naszego Klienta;

  • Pracę w godzinach 8-16 w biurze przy Al. Jerozolimskich 212

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Stworzyliśmy Asistnet Work w odpowiedzi na niską jakość oferty tradycyjnych agencji pracy tymczasowej w Polsce. Pracując zespołowo budujemy markę koncentrując naszą działalność na dwóch usługach rekrutacyjnych, gdzie Klient i Kandydat stawiani są w centrum tego procesu. Z siedzibą we Wrocławiu oraz przy wsparciu 18 biur na terenie całego kraju, rozwijamy relacje z pracodawcami i dzień po dniu wzbogacamy naszą ofertę dla osób poszukujących pracy.

Przewiń do profilu firmy

O przyszłym pracodawcy

Jesteśmy nowo powstałym zespołem marketingowym działającym na rzecz dużej grupy kapitałowej.

Podchodzimy do marketingu w nowoczesny sposób, korzystając z najnowszych dostępnych narzędzi, co sprawia, że z dnia na dzień uczymy się nowych rzeczy i rozwijamy dotychczasowe.

Pamiętaj o przesłaniu CV z klauzulą

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.