Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Easy Payment ServicesO firmie

  • Żurawia 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Easy Payment Services

Żurawia 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, graficznymi i partnerami afiliacyjnymi

  • Raporty i rozliczenia kosztów sprzedaży

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych dla zewnętrznych partnerów sprzedażowych

  • Projektowanie i wdrażanie procesów Marketing Automation

  • Optymalizacja konwersji (Testy A/B)

  • Prowadzenie masowej komunikacji e-mail/SMS

  • Opieka i zarządzenie treścią strony internetowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu internetowego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Znajomość narzędzia Google Analytics/Adwords

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji procesów marketingowych

  • Podstawowa znajomość HTML/CSS i SQL będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym przedsiębiorstwie;

  • Interesującą pracę w przyjaznym i motywującym środowisku;

  • Szkolenia wewnętrzne i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • System benefitów takich jak opieka medyczna, wydłużony wymiar urlopu zgodnie ze stażem w Spółce;

  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Warszawy.

Easy Payment Services Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej instytucji finansowej, która dostarcza karty kredytowe na szeroką skalę. Naszą misją jest zapewnienie każdemu, niezależnie od jego statusu życiowego szansy na szybki dostęp do narzędzi finansowych, produktów i usług.

Przewiń do profilu firmy

Ze względu na rozwój polskiego oddziału Easy Payment Services OOD (Sp. z o. o.), poszukujemy zmotywowanej osoby do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu Internetowego. Jesteśmy firmą z branży fintech, która dostarcza finansowania w postaci kart kredytowych dla klientów indywidualnych. Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem i ciekawymi projektami na dynamicznym rynku consumer finance.