Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Medicover

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie rekomendacji działań marketingowych online wraz z planowanymi miernikami efektywności biznesowej i rentowności kampanii

  • planowanie i realizację kampanii performance marketingowych

  • bieżące monitorowanie efektów prowadzonych kampanii marketingowych i wprowadzanie działań optymalizacyjnych w oparciu o narzędzia analityczne

  • przygotowanie raportów dotyczących skuteczności realizowanych działań w oparciu o konkretne współczynniki efektywności (KPI)

  • wdrażanie rozwiązań SEO przy współpracy z ekspertami w firmie oraz agencjami zewnętrznymi

  • realizację kampanii Adwords i w social media

  • szukanie i wykorzystywanie nowych narzędzi skutecznej biznesowo komunikacji

  • zarządzanie budżetem kampanii i jego optymalizację w stosunku do efektywności biznesowej

  • współpracę z agencjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • posiada na swoim koncie minimum 3 letnie, poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych

  • ma praktyczną wiedzę z zakresu marketingu internetowego: e-mail marketing, content marketing, SEO

  • w codziennej pracy biegle posługuje się narzędziami typu: Google Analytics, Google Ads, Google Tag Manager

  • posiada doświadczenie w platformach zarządzania kampaniami jak Sales Manago, Emarsys,HubSpot

  • ma wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • konsekwentnie dąży do wyznaczonego celu

  • potrafi pracować zespołowo

  • bierze odpowiedzialność za powierzone zadania

  • posiada analityczny umysł

  • posługuje się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodne komunikowanie się w środowisku biznesowym

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok”

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy