Specjalista ds. Marketingu Internetowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.10.2017
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Pierre Fabre Dermo-Cosmétique, jest jedną z wiodących firm dermo-kosmetycznych na świecie z takimi markami jak Avene, A-derma, Klorane, Galenic, Elancyl, Ducray, Rene Furterer, obecną w Polsce od ponad trzynastu lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

dział Digital

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wsparcie DIGITAL MANAGERA w zarządzaniu działaniami e-marketingowymi oraz podnoszenie ich efektywności (Google Adwords, PPC, Remarketing, Display, Email Marketing, Facebook Ads)
  • Zarządzanie profilami social media (Facebook, Instagram, Youtube)
  • Analizowanie ruchu i zachowań użytkowników na stronie (Google Analytics)
  • Zarządzanie stroną internetową oraz wysyłka newsletterów
  • Współpraca z agencjami interaktywnymi
  • Odpowiedzialność za efektywną realizację przydzielonego budżetu na działania e-marketingowe

Wymagania:

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami marketingowymi
  • Praktyczna znajomość narzędzi e-marketingowych (Google Adwords, Google Analytics, Freshmail, FB Ads, BRAND24)
  • Wysokie umiejętności analityczne, umiejętność tworzenia rekomendacji na podstawie dostępnych danych oraz prezentacji
  • Ogólna znajomość social media oraz blogosfery

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Samodzielną pracę w stabilnym zespole
  • Narzędzia do realizacji zadań na powierzonym stanowisku
  • Pakiet socjalny

Prosimy o przesyłanie aplikacji (list motywacyjny, CV) za pomocą przycisku:

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.
ul. Belwederska 20/22, 00-762 Warszawa

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.
Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o..

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się