Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu internetowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma umożliwiająca naukę języka angielskiego z lektorami z całego świata w formie online bez wcześniejszego umawiania. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się polskich startupów, a na swoim koncie mamy już m.in. uczestnictwo w prestiżowym inkubatorze DMZ w Toronto oraz współpracę z Orange Polska w ramach programu Orange Fab. Działamy w grupie podmiotów branży językowej, które rocznie generują ponad 20 milionów złotych przychodu w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Mamy ponad 1500 Słuchaczy, współpracujemy z 200 Native Speakerami z całego świata.

    Przeżywamy obecnie fazę bardzo dynamicznego wzrostu i w związku z tym poszukujemy kandydatów do pracy na strategicznym stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • planowanie i prowadzenie efektywnych kampanii marketingowych online służących
    • realizacji celów sprzedażowych
    • poszukiwanie, negocjacje i współpraca z partnerami zewnętrznymi (agencje
    • reklamowe, call centre, wydawcy)
    • rozwijanie niestandardowych form komunikacji marketingowej z naciskiem na
    • generowanie leadów sprzedażowych
    • wsparcie działań social media i content marketingowych
    • monitorowanie i analizowanie skuteczności działań marketingowych, optymalizacje
    • kampanii
    • współtworzenie i realizowanie planów marketingowych

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w performance marketingu (Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads, remarketing, mailingi, afiliacje) oraz analityce internetowej
    • wiedza z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce
    • umiejętność przeprowadzenia skutecznej kampanii sprzedażowej oraz lead generation
    • komunikatywność, determinacja w działaniu, samodzielność , kreatywność i zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce o zasięgu międzynarodowym
    • Ogromne perspektywy rozwoju
    • Możliwość realnego kształtowania strategii marketingowej spółki i realizacji własnych pomysłów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Atrakcyjna lokalizacja biura w Warszawie – metro Centrum
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tutlo Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    bottom