Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu internetowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Laboratorium Dermapharm Spółka z o.o.

    Jesteśmy polską firmą zoologiczną, łączącą 25-letnie doświadczenie w branży z nowatorskim podejściem do kwestii produkcji i zarządzania. Lubimy wyznaczać trendy i możemy to robić dzięki otwartości zarządu oraz zaangażowaniu naszych pracowników.

    Co nas wyróżnia?

    • Długi staż pracy naszych pracowników
    • Uważność na inicjatywy każdego członka zespołu
    • Nastawienie na rozwój, inwestowanie w wiedzę i poszerzanie horyzontów
    • Ciepła, rodzinna atmosfera
    • Pewność, że wytwarzamy i oferujemy wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne, przeciwpchelne i przeciwkleszczowe, suplementy diety czy pomoce behawioralne dla zwierząt domowych
    • Serce dla zwierząt!

    Dołącz do nas jako:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Prowadzenie komunikacji w social mediach
    • Tworzenie contentu na platformy internetowe firmy w oparciu o strategię komunikacji firmowych brandów
    • Realizacja kampanii reklamowych w internecie z wykorzystaniem narzędzi Google Adwords oraz raportowanie ich wyników
    • Zarządzanie stronami internetowymi spółki (wprowadzanie aktualizacji, obsługa Google Analytics)
    • Efektywna współpraca z pozostałymi działami w firmie

    Oczekiwania:

    • Umiejętność przygotowywania komunikatów marketingowych
    • Praktyczna znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu internetowego, znajomość trendów marketingowych
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki PR, marketing, reklama
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowaniu relacji ze współpracownikami
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży zoologicznej lub weterynaryjnej
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu bloga, vlogowaniu.

    Co oferujemy:

    • Różnorodne projekty i samodzielność w działaniu
    • Pracę w zaangażowanym i kreatywnym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
    • Zajęcia z języka angielskiego w trakcie pracy
    • Możliwość pracy zdalnej lub na część etatu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.