Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu internetowego

Techkom Elektronik Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Proponowanie oraz wdrażanie strategii i rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży online, szukanie usprawnień w UX

  • Monitoring sprzedaży i analiza zależności sprzedażowych

  • Analiza ruchu oraz zachowań użytkowników na stronie

  • Bieżący monitoring skuteczności prowadzonych działań marketingowych

  • Cykliczne przygotowywanie raportów i zestawień oraz prezentowanie wniosków z przeprowadzonych analiz

  • Współpraca z działami: IT oraz z zewnętrznymi agencjami w zakresie kampanii płatnych Facebook Ads i Google Ads, SEO, UX

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanej strategii e-commerce

  • Monitoring konkurencji

Nasze wymagania

  • Przynajmniej podstawowa wiedza dotycząca metod i technologii tworzenia stron WWW (HTML 5, CSS 3)

  • Znajomość SEO, SEM, Copywriting

  • Redagowanie i edycja tekstów (w tym dokumentacja techniczna)

  • Znajomość programów Adobe Photoshop, Indesign, Illustrator, Corel Draw

  • Znajomość narzędzi: Excel, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Ubersuggest/Senuto/SemRush/Ahrefs

  • Obsługa kanałów Social Media

  • Poczucie estetyki i umiejętne tworzenie chwytliwych sloganów marketingowych

  • Rzetelność w podejściu do realizacji powierzonych zadań

  • Chęć do stałego poszerzania swoich kwalifikacji

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Kreatywność oraz wysokie kompetencje komunikacyjne

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę na pełny etat, kontrakt B2B

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Dogodne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Miłą atmosferę pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Techkom Elektronik Sp. z o.o.

Techkom Elektronik Sp. z o.o. - dostawca materiałów do budowy sieci LAN, urządzeń IT, systemów zabezpieczeń technicznych, automatyki BMS.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Do głównych zadań będzie należało stałe weryfikowanie i praca nad rozwojem witryny www spółki. Ponadto do zadań codziennych będzie należało tworzenie nowych i modyfikowanie istniejących projektów graficznych, pisanie, edycja i przygotowanie materiałów marketingowych. Dodatkowo do obowiązków należeć będzie przygotowanie i aktualizacja informacji w bazach danych oraz wsparcie w zakresie przygotowania i dystrybucji materiałów marketingowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.