Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Inteca

Inteca

Tadeusza Kościuszki 29

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Jakie zadania dla Ciebie planujemy (wszystkie zadania b2b):

• Tworzenie i prowadzenie strategii digital marketingu.

• Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu digital marketingu

• Analizowanie trendów branżowych.

• Analiza konkurencji, zgłaszanie propozycji nowych treści

• Zarządzanie współpracą z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami i interesariuszami (eksperci ds. technologii/sprzedaży/design/ content marketing’u) w celu opracowania i realizacji kampanii

• Tworzenie materiałów wspierających sprzedaż, praca z ekspertami merytorycznymi, autorami treści i design’u, w celu stworzenia atrakcyjnych elementów marketingowych

• Mierzenie wszystkich aspektów działań marketingowych

• Automatyzacja marketingu w zakresie procesów operacyjnych i raportowania wydajności

Nasze wymagania

Jeśli pasjonujesz się technologią oraz:

• Jesteś pasjonatem digital marketingu i zdobyłeś doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przez min. 3 lata

• Rozumiesz jak działają i potrafisz efektywnie wykorzystać rozwiązania typu: marketing automation, e-mail marketing, kampanie SEM, pozycjonowanie SEO, content marketing

• Cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia i sprawnego wyciągania wniosków

• Rozumiesz, jak działają procesy zakupowe po stronie klienta b2b

• Potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem

• Posiadasz umiejętność zarządzania projektami i współpracy w zespole

• Masz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (w tym w zakresie copywriting’u marketingowego)

• Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

to możesz być dla nas idealnym kandydatem.

Jeśli więc szukasz stanowiska samodzielnego, gdzie będziesz miał widoczny wpływ na rozwój firmy, to Inteca może być dla Ciebie atrakcyjnym miejscem pracy.

To oferujemy

  • adekwatne i konkurencyjne wynagrodzenie

  • współpracę w zespole złożonym z profesjonalistów i pasjonatów

  • dostęp do wiedzy i szkoleń

  • dowolną formę zatrudnienia, która Ci odpowiada

  • pakiety benefitów w tym prywatna opieka Luxmed, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • pracę w kulturze agile

  • możliwość pracy w trybie zdalnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Inteca

Firma Inteca posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów dla największych przedsiębiorstw w Polsce oraz za granicą z sektorów finansów i bankowości, przemysłu oraz usług. Współpracując z klientami, dostarczamy rozwiązania w zakresie digitalizacji procesów biznesowych, implementacji i integracji systemów informatycznych oraz świadczymy usługi w obszarze Architektury Korporacyjnej i Architektury IT. W pracy z klientami skupiamy się na optymalizacji inwestycji IT, ich korelacji z celami biznesowymi przedsiębiorstwa, planowaniu i budowaniu optymalnej i sprawnej architektury IT. Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii informatycznych.

Przewiń do profilu firmy