Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu internetowego

TALO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 11 lip 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie, prowadzenie i optymalizacja kampanii Google Ads, Facebook Ads,

  • Opieka nad mediami społecznościowymi,

  • Tworzenie contentu (pisanie tekstów i edycja grafiki),

  • Pozycjonowanie informacji w sieci,

  • Obsługa serwisów opartych na WordPress,

  • Praca w Stargardzie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student IV/V roku, preferowane kierunki: marketing internetowy, PR,

  • Biegłość w projektowaniu graficznym,

  • Biegłość w wykorzystywaniu social mediów,

  • Staranność w wykonywaniu pracy,

  • Samodzielność w pracy.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,

  • Karierę w nowoczesnym sektorze gospodarki,

  • Jasne zasady współpracy,

  • Atrakcyjne zarobki.

TALO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Spółka Talo Energy od 2014 roku zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi. Spółka realizuje farmy fotowoltaiczne dachowe i gruntowe na terenie Polski i UE. Rocznie Talo Energy instaluje ok. 50 MW elektrowni słonecznych. Od 2020 roku możliwości przerobowe Spółki wzrosły do 100 MW.

Talo Energy zajmuje się całym procesem inwestycyjnym związanym z budową farm fotowoltaicznych, od analizy terenów, poprzez analizy rentowności inwestycji po montaż i uruchomienie elektrowni słonecznej.

Posiadamy własne ekipy montażowe wyspecjalizowane w budowaniu dużych farm fotowoltaicznych oraz własny specjalistyczny sprzęt montażowy – kafary samojezdne dedykowane do nabijania farm fotowoltaicznych.

www.taloenergy.pl

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Chcesz dołączyć do zespołu ekspertów z pasją?

Zapraszamy do Talo Energy