Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Genesso FMCG Jacek Kotowski z siedzibą w: Polinezyjska 2, 02-777 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
LaCava Sp. z o.o.

Specjalista ds. Marketingu

LaCava Sp. z o.o.O firmie

4 5007 500 brutto / mies.

Aleja Katowicka 7

Janki (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz zajmować się fotografią naszych produktów (oraz packshoty), jak również poświęcać dużą część pracy fotografii okołoproduktowej celem przygotowywania unikalnego kontentu naszego brandu do materiałów marketingowych oraz mediów społecznościowych

  • Będziesz pisać kontent marketingowy w postaci tekstów na social media, stronę www, sklep internetowy, materiały drukowane, opisy kaw w porozumieniu i uzgodnieniu z naszym Head Baristą i Roast Masterem, osobami odpowiedzialnymi za rozwój produktu

  • Będziesz przygotowywać posty na media społecznościowe Facebook oraz Instagram zgodnie ze strategią brandu, Twoimi pomysłami i wytycznymi zarządu

  • Będziesz tworzyć kontent marketingowy palarni kawy, w tym materiały promocyjne, katalogi, ulotki, narzędzia promocji, szablon ofert dla działu handlowego, gifty obrandowane naszą marką

  • Będziesz współprojektować oprawę graficzną naszych produktów, etykiety, opakowania, oraz uczestniczyć w dobrze materiałów i dostawców opakowań, kartonów i materiałów pakowych

  • Będziesz tworzyć grafiki do materiałów pracując w programach Photoshop oraz Illustrator i przygotowując materiały w wersji przystosowanej do wymagań drukarskich naszych podwykonawców

  • Będziesz nadzorować pisanie tekstów blogowych przez nasz zespół i zewnętrzną agencję

  • Będziesz dodawać, edytować produkty w sklepie internetowym w oparciu o platformę Shopify, jak również edytować treści na poszczególnych stronach

  • Będziesz tworzyć i prowadzić landing page dla naszych kampanii oraz newslettery

  • Będziesz odpowiadać za aktywne prowadzenie mediów społecznościowych Instagram, Facebook i rozwojowo Youtube

  • Będziesz przygotowywać kreatywne pomysły rozwoju naszego brandu podejmując inicjatywę zaistnienia w nowych kanałach lub znalezienia nowego sposobu na docieranie do Klientów b2c oraz b2b lub nową formę komunikacji z nimi

  • Będziesz śledzić nowości i ciekawostki w branży kawowej celem znalezienia potencjału rozwoju dla naszej firmy; śledzenie aktywności polskich i zagranicznych palarni oraz ich zabiegów marketingowych

Podział czasu pracy
30%

Przygotowywanie zdjęć, grafik na social media

20%

Pisanie ciekawych tekstów na social media

20%

Kreacje materiałów marketingowych

20%

Rozwijanie strony internetowej i sklepu w ramach Shopify

10%

Burza mózgów i własne pomysły na rozwój marketingu firmy

Nasze wymagania

  • Umiejętności, talent i pasja robienia atrakcyjnych zdjęć produktowych wg przyjętej strategii brandu oraz ich obróbki

  • Lekkie pióro i umiejętności pisania ciekawego i poprawnego językowo kontentu marketingowego do social mediów

  • Pomysłowość na prowadzenie mediów społecznościowych

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z Illustrator, Photoshop, jak również z programem do obróbki zdjęć

  • Doświadczenie w graficznym przygotowywaniu materiałów marketingowych

  • Umiejętność pracy w środowisku sklepu internetowego, rozumienie podstawowych zasad projektowania, kadrowania treści na stronach internetowych

  • Kreatywność, umiejętność urzeczywistniania idei, zmysł graficzny i estetyczny, umiejętność pracy zespołowej, samodzielność, odpowiedzialność za rozwój firmy

  • Bardzo mile widziane doświadczenia w marketingu w branży kawowej, a w szczególności w otoczeniu craftowych palarni kawy segmentu Specialty, otwartość na szybkie poznanie branży

  • Prawo jazdy kategoria B oraz mile widziane własny samochód

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym bezproblemową komunikację oraz czytanie i przetwarzanie specjalistycznych materiałów o kawie

  • Otwartość na okazjonalne podróżowanie po Polsce i czasem poza Polską

  • Otwarta, towarzyska, pozytywna i dynamiczna osobowość

  • Wysokie umiejętności komunikacji

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Elastyczność w wielozadaniowości bardzo wymagających i czasem stresujących sytuacjach

  • Zdolność do przekazywania i przyjmowania informacji zwrotnej odnośnie jakości pracy własnej i innych członków zespołu

To oferujemy

  • Praca w zorientowanej na silny rozwój i wzrost średniej wielkości firmie wykazującej się dużą elastycznością i szybkością podejmowanych działań marketingowych

  • Poznanie fascynującej branży kawowej i jej współtworzenie z najlepszym zespołem na rynku

  • Wysokie wsparcie i zachęcanie do własnego rozwoju

  • Możliwość kreowania polityki marketingowej i odpowiadanie za najważniejsze momenty związane z tworzeniem i rozwojem produktów w firmie

  • Praca pełnoetatowa, umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem społecznym i składkami

  • Wysokie i skalibrowane z rozwojem i osiągnięciami wynagrodzenie, 4000 – 8000 zł brutto, pensja początkowa zależna od posiadanych umiejętności

  • Rozwój wynagrodzenia w czasie wraz z realizacją zadań i osiągnięciem mierzalnych efektów działania

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Tworzymy firmę pracowników pełnych pasji do kawy. Jesteśmy kompletnie oddani dostarczaniu naszym Klientom autentycznego i zawsze najlepszego doświadczenia kawy. Szukamy tylko i wyłącznie pracowników kreatywnych, samodzielnych, entuzjastycznie nastawionych, utalentowanych i szukających ciągłego rozwoju.

Jako Marketing Specialist palarni LaCava przyłączysz się do niesamowitego zespołu ludzi, miłośników dobrej kawy i staniesz się ambasadorem jakości naszej marki tworząc ją i wyznaczając nowe kierunki rozwoju naszego brandu.

Przewiń do profilu firmy