Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

AUTO "FIKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Jaworzno, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Firma AUTO''FIKO'' Sp. z o.o. oferująca usługi branży motoryzacyjnej (serwis samochodowy,okręgowa stacja kontroli pojazdów,myjnia,transport międzynarodowy) obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Budowanie wizerunku firmy,
  • Planowanie, koordynowanie i kontrola działań marketingowych przedsiębiorstwa,
  • Wdrażanie akcji,kampanii promujących usługi firmy,
  • Nadzór nad social media marketing,
  • Współpraca z wszystkimi działami firmy,
  • Raportowanie i analiza wprowadzanych procesów.

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z obsługą marketingową firm - min. 2 lata praktyki w zawodzie,
  • Wiedza z zakresu motoryzacji - mile widziane,
  • Znajomość dostępnych metod promowania usług przedsiębiorstwa w sieci,
  • Komunikatywność,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Obsługa  komputera i sprzętu biurowego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie motoryzacyjnej,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Szkolenia i rozwój zawodowy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy