Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

"STEGU" Spółka z o.o.O firmie

"STEGU" Spółka z o.o.

Dworcowa 8

Jełowa (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów marketingowych zgodnych ze strategią firmy,

  • realizacja kampanii reklamowych ATL / BTL,

  • zarządzanie i administrowanie stroną internetową,

  • koordynacja procesu promocyjnego online i offline,

  • redagowanie tekstów PR-owych oraz produktowych,

  • przygotowywanie prezentacji firmowych i materiałów promocyjnych,

  • współpraca z agencjami zewnętrznymi, mediami, kontrahentami (w tym nadzór nad odpowiednim wykorzystaniem materiałów marketingowych),

  • współpraca z blogerami i influencerami,

  • współorganizowanie targów i eventów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, pr, reklama lub nauki społeczne),

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnych stanowiskach w dziale marketingu,

  • praktyczna znajomość social mediów (Facebook, Instagram, Linkedin, Pinterest, YouTube), w tym znajomości narzędzi do analityki,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w pracy z systemami CMS, Fresh Mail,

  • umiejętność redagowania tekstów reklamowych,

  • ponadprzeciętna kreatywność,

  • otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • rozwinięte poczucie estetyki,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość pracy w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy,

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń.