Specjalista ds. marketingu/ Junior Digital Marketing Specialist

PHARMENA S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Pasjonujesz się marketingiem? Masz głowę pełną pomysłów? Poszukujemy osoby, która będzie aktywnie współtworzyła i realizowała działania marketingowe.

Pracuj z nami jako:

Zadania:

  • współprowadzenie projektów marketingowych i digital marketingowych,
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi (materiały, media, social media, itp.),
  • współpraca z działem sprzedaży,
  • współorganizacja i współudział w konferencjach i eventach branżowych,
  • dbanie o wizerunek firmy w bieżących działaniach.

Wymagania:

  • Kreatywne myślenie i zaangażowanie,
  • Doświadczenie w dziale marketingu/agencji w obszarach maketingu/digital marketingu,
  • Znajomość narzędzi marketingowych Google Analytics, Facebook Insights itp.,
  • Znajomość trendów w branży,
  • W stopniu dobrym posługujesz się językiem angielskim,
  • Swobodnie tworzysz zestawienia w Excelu i prezentacje w programie Power Point
  • Prawo jazdy kat. B.

Korzyści:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie,
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Biuro w centrum Łodzi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji CV poprzez przycisk Aplikuj, z dopiskiem w temacie wiadomości „Specjalista ds. marketingu/ Junior Digital Marketing Specialist"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

"Wybierając przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pharmena S.A. zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez spółkę Pharmena S.A. z siedzibą w Łodzi Pana/Pani danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Pharmena S.A. z siedzibą w Łodzi, ul. Wólczańska 178, 90-530 Łódź, tel.: 422913370, adres e-mail: [email protected], dalej "Pharmena SA".  Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest dobrowolne. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez okres roku w celu obrony ewentualnych roszczeń. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń – art. 6 ust. 1 lit. f RODO). W każdym czasie przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo żądania usunięcia danych, prawo do żądania ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: [email protected] Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan/Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Odbiorcą Państwa danych osobowych jest wyłącznie Pharmena SA, a Pani/Pana dane przetwarzać będą wyłącznie upoważnieni do tego pracownicy lub współpracownicy Pharmena SA oraz Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie jako dostawca usługi publikacji ogłoszeń o pracę i systemu zarządzania rekrutacjami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy