Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

ALM Services Technology GroupO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. marketinguNumer ref.: Miejsce pracy: Wrocław, Katowice

Główne zadania:

  • Tworzenie treści i zarządzanie nimi na stronie www, LinkedIn
  • Prowadzenie mediów społecznościowych (Facebook, Instagram)
  • Współtworzenie koncepcji eventów
  • Tworzenie materiałów promocyjnych (prezentacje, grafiki)
  • Poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do potencjalnych pracowników i klientów
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy (management, HR, IT)

Czego oczekujemy:

  • 5+ doświadczenia w branży marketingowej na samodzielnym stanowisku (mile widziana branża IT, środowisko
    software house'u)
  • Doskonałych zdolności organizacyjnych
  • Wiedzy o aktualnych trendach marketingowych
  • Lekkiego pióra, doświadczenia redakcyjnego, copywriterskiego lub w content marketingu
  • Komunikatywności i proaktywności
  • Inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • Pomysłowości, kreatywności i poczucia estetyki
  • Swobody w poruszaniu się w świecie digital
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości środowiska Microsoft Office (Word, PowerPoint)

Mamy dla Ciebie:

  • Możliwość realnego wpływu na kierunki działań marketingowych
  • Warunki do rozwoju własnych kompetencji oraz realizacji nieszablonowych pomysłów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczny grafik pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ALM Services Technology Group, z siedzibą przy ul. Puławska 145 02-715 Warszawa, w celu realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałem powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych realizowanych przez ALM Services Technology Group.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy