Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Farmacol S.A. O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą
sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Praca w dziale marketingu Grupy Kapitałowej Farmacol to wyzwanie, przygoda, rozwój zawodowy, weryfikacja kompetencji i umiejętności. Jesteśmy profesjonalistami. Szukamy profesjonalisty/profesjonalistki do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

  • Obsługa akcji marketingowych i promocyjnych;
  • Obsługa platformy mailingowej i SMS (Sare, SMSAPI);
  • Tworzenie komunikatów (wewnętrznych i zewnętrznych);
  • Koordynacja i redakcja czasopism firmowych (b2b i b2c);
  • Udział we współtworzeniu i wdrażaniu akcji marketingowych, narzędzi PR, narzędzi marketingowych;
  • Wraz z zespołem rozwój, optymalizacja, projektowanie i wdrażanie rozwiązań wspierających komunikację, trade marketing, PR, sprzedaż;
  • Analiza i monitorowanie rynku, rezultatów działań, efektywności narzędzi;
  • Współpraca z agencjami, wybór podwykonawców;
  • Wraz z zespołem planowanie, koordynacja, realizacja wydarzeń, konferencji, szkoleń, targów tradycyjnych i on-line.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (koniecznie o profilu: marketing lub PR, ewentualnie pokrewne);
  • Solidne podstawy wiedzy z zakresu marketingu i PR (warunek konieczny);
  • Praktyczne doświadczenie w realizacji działań marketingowych i PR (warunek konieczny);
  • Umiejętność tworzenia efektywnych narzędzi i materiałów marketingowych wspierających sprzedaż (praktyczne umiejętność) i działania trade marketingowe;
  • Umiejętność redagowania treści komunikatów w sposób dostosowany do profilu odbiorców);
  • Mile widziane doświadczenie redakcyjne (czasopisma, blogi, itp.);
  • Obsługa pakietu Office, w szczególności Power Point, Excel;
  • Znajomość narzędzi marketingu on-line oraz redakcji treści cyfrowych;
  • Kreatywność, proaktywność, umiejętność wyciągania wniosków;
  • Postawy i kompetencje, których szukamy: predyspozycje do pracy w zespole, samodzielność, odwaga w podejmowaniu inicjatyw, praktyczna kreatywność, skuteczność w egzekucji zadań i projektów, aktywność i entuzjazm;
  • Szukamy pasjonatów i pasjonatek marketingu!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w jednej z największych polskich organizacji;
  • Nieprzeciętnie interesującą i wymagającą pracę, która rozwija, uczy, daje satysfakcję;
  • Bycie częścią charyzmatycznego, zapracowanego zespołu;
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu ze świetnym dojazdem z każdego miejsca aglomeracji śląskiej i zagłębia (Katowice-Szopienice);
  • Dodatkowe benefity w postaci pakietu medycznego, pakietu sportowego oraz ubezpieczenia na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy