Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

DL Invest Group PM S.A.O firmie

  • Wrocławska 54, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DL Invest Group PM S.A.

Wrocławska 54

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oraz realizacja strategii marketingowej Grupy;

  • dbanie o spójność przekazu marketingowego we wszystkich wykorzystywanych kanałach marketingowych;

  • współpraca z mediami w zakresie działalności grupy, tworzenie artykułów;

  • praca nad stroną internetową;

  • w razie potrzeby tworzenie grafik;

  • budowanie i dbanie o widoczność i wizerunek firmy;

  • przygotowywanie wycen materiałów reklamowych i działań marketingowych;

  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących realizowanych projektów marketingowych;

  • współpraca z firmami zewnętrznymi;

  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych;

  • dbanie o komunikację pomiędzy poszczególnymi działami i osobami w grupie kapitałowej.

Nasze wymagania

  • kreatywność oraz Twoje dotychczasowe doświadczenie w pracy w marketingu;

  • umiejętności tworzenia angażujących, efektywnych treści do materiałów reklamowych, jak również prasy czy social mediów;

  • znajomość obsługi pakietu MS Office oraz programu Corel lub Photoshop;

  • zdolność do tworzenia i pracy nad stronami www;

  • umiejętność wykorzystania potencjału social mediów w komunikacji;

  • umiejętności koncentracji na detalach, z jednoczesnym właściwym wyznaczaniem priorytetów i dotrzymywaniem terminów.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • dodatkowe benefity pozapłacowe takie jak kartę Multisport czy opiekę medyczną;

  • rozwój w zakresie wiedzy na temat branży oraz zasad funkcjonowania Grupy Kapitałowej;

  • długoletnią pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej i stabilnej kondycji finansowej.

DL Invest Group od ponad 10 lat realizuje inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych, zarządzając portfelem nieruchomości o wielkości 2 000 000 m2 , w skład których wchodzą:

• obiekty handlowe

• centra biurowe,

• centra logistyczne

Przewiń do profilu firmy