Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

EticodO firmie

  • Grzegorzka 21, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Eticod

Grzegorzka 21

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja działań marketingowych w ramach zaplanowanego budżetu

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach

  • udział w krajowych i zagranicznych imprezach targowych

  • przygotowywanie treści reklamowych, opisów produktów i materiałów do stron internetowych

  • analiza rynku, monitoring działań konkurencji

  • samodzielne tworzenie i promocja materiałów promocyjnych w celu budowania świadomości marki

  • współtworzenie kreacji nowych materiałów graficznych oraz treści serwisów SM

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w organizowaniu i koordynowaniu działań marketingowych

  • aktualna i praktyczna wiedza z zakresu marketingu i sposobów budowania wizerunku marki

  • znajomość narzędzi marketingowych

  • wysoka sprawność posługiwania się słowem pisanym

  • kreatywność, dynamizm i inicjatywa w działaniu

  • wysokie kompetencje interpersonalne i organizacyjne

  • znajomość obsługi programów graficznych Adobe Illustrator oraz Photoshop

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • preferowane wykształcenie wyższe, ale nie jest to warunek konieczny

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • stałe godziny pracy

  • możliwość objęcia pakietem prywatnej opieki zdrowotnej

Eticod

Lider produkcji etykiet samoprzylepnych w technologii fleksograficznej i cyfrowej z ponad 25 letnim doświadczeniem. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadająca jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy