Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Mb Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji strategii marketingowej grupy

  • Opracowywanie materiałów marketingowych i sprzedażowych przy współpracy z Działem Sprzedaży i Agencją Marketingową;

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (m.in. drukarnie, partnerzy firmy);

  • Umieszczanie postów reklamowych w mediach społecznościowych

  • zarządzanie profilami firmowymi w social mediach (w szczególności LinkedIn, Facebook)

  • koordynacja prac związanych z pozycjonowaniem strony i kampaniami reklamowymi google ads

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości promocji firmy

  • tworzenie i publikacja treści na stronach www

  • opracowywanie innych materiałów reklamowych i promocyjnych

  • wsparcie działań marketingowych działu sprzedaży

  • wsparcie "lekkim piórem" tam gdzie to jest potrzebne (posty, wywiady, newsy na stronę internetową)

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu firmowych profili B2B i B2C w serwisach LinkedIn, Facebook, YouTube i Google

  • doświadczenie w realizacji płatnych kampanii reklamowych w serwisach LinkedIn i Facebook

  • Znajomość podstawowych zasad SEO / SEM

  • Znajomość Google Analytics,

  • Umiejętność tworzenia grafiki w programach typu Adobe, Corel, Photoshop

  • Znajomość najnowszych trendów w marketingu i dobrych praktyk w tworzeniu materiałów marketingowych;

  • Biegła znajomość pakietu MS Office;

  • Kreatywność, proaktywna postawa, umiejętność nieszablonowego myślenia i wychodzenia z własną inicjatywą

  • Umiejętność tworzenia i weryfikowania tekstów (lekkie pióro)

  • Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne zadania w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzupełnione systemem premiowym

  • narzędzia pracy – komputer, telefon

  • rzetelne szkolenia wdrożeniowe i zaplanowany okres adaptacyjny,

  • elastyczna organizacja pracy stacjonarna/hybrydowa/zdalna

  • rozwój kariery

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

MB Recycling to lider w branży przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEE), oświetlenia oraz baterii. Posiadamy sześć nowoczesnych zakładów w całej Polsce oraz filię na Ukrainie. Inwestujemy w technologie.

MB Recycling wraz z partnerami tworzy ogólnopolski system zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego „Elektryczne Śmieci”, które obejmuje swoim zasięgiem miasta w całej Polsce i stale się rozwija. Coraz więcej mieszkańców miast korzysta na co dzień z czerwonych pojemników na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, a także z innych możliwości pozbywania się zużytych urządzeń elektrycznych (więcej o projekcie Elektryczne Śmieci znajdziesz na stronie https://elektrycznesmieci.pl/).

Tak dynamiczny rozwój naszej firmy zawdzięczamy ponad 200 pracownikom – najlepszym profesjonalistom w swoich dziedzinach. Zostań członkiem naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy