Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

VIDA

  • Gałczyńskiego 18, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

VIDA

Gałczyńskiego 18

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie strategii content marketingowej

  • Prowadzenie firmowego bloga i pisanie tekstów produktowych

  • Prowadzenie profili firmowych (Facebook, LinkedIn, wizytówka Google)

  • Tworzenie wpisów w mediach społecznościowych i atrakcyjnych grafik

  • Tworzenie treści pod social selling

  • Tworzenie reklam, mailingów i case study

  • Śledzenie działań konkurencji (LinkedIn, newslettery)

  • Przygotowywanie raportów i analiz z prowadzonych działań

  • Współpraca z agencjami marketingowymi

  • Organizowanie wydarzeń firmowych i szkoleń dla klientów

  • Przygotowywanie materiałów reklamowych: ulotek i ofert

  • Pakowanie i wysyłka gadżetów dla klientów

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu skutecznych treści

  • Znajomość podstaw SEO

  • Znajomość Google Analytics, Google Ads i Facebook Ads

  • Umiejętność przyswajania wiedzy z zakresu IT

  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

Doświadczenie w branży IT

Znajomość LinkedIn Ads

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole, w którym możesz zrealizować swoje pomysły

  • Wszystko, co jest niezbędne do pracy (służbowy laptop i telefon)

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • Niezapomniane imprezy firmowe

  • Pracę w Katowicach w pobliżu Parku Kościuszki

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • Wspólne wyjścia do kina

VIDA

Szukamy osoby dynamicznej i kreatywnej. Masz głowę pełną pomysłów i gotowość do działania? Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją wiedzę. Nasz dział marketingu tworzą dwie osoby. Mamy wiele pomysłów i zadań, dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i dbałość o relacje. Jesteśmy polską firmą z rodzinną atmosferą, w której unikamy sztywnych, korporacyjnych procedur.

Firma VIDA od 20 lat specjalizuje się w bezpieczeństwie IT. Pomagamy przedsiębiorcom, dyrektorom IT, oraz inżynierom wybrać rozwiązania potrzebne do zabezpieczenia i zarządzania siecią firmową każdej wielkości. Chronimy dane na stacjach roboczych, serwerach, poczcie, serwisach www oraz e-commerce. Stale poszukujemy najlepszych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy