Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

GK Farmacol

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie koncepcji treści i materiałów marketingowych i promocyjnych

  • Koordynacja produkcji i dystrybucji materiałów reklamowych (ulotki, zaproszenia, inne)

  • Aktualizacja baz danych, archiwizacja dokumentów (Wsparcie obsługi administracyjnej programów partnerskich)

  • Przygotowywanie rozliczeń realizowanych akcji promocyjnych oraz analiza raportów

  • Przygotowywanie prezentacji

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, tworzenie porównań ofert

  • Rozwijanie narzędzi marketingowych oraz maksymalizowanie ich potencjału

  • Obsługa platformy mailingowej w zakresie opracowania i dystrybucji korespondencji masowej

  • Research i monitoring działań konkurencji

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji strategii marketingowej.

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość narzędzi trade marketingowych

  • Elastyczności i umiejętności dostosowania się do zmian

  • Umiejętność realizacji zadań zgodnie z ich hierarchią ważności

  • Rzetelności i dobrej organizacji pracy

  • Umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników pracy

  • Pakiet benefitów: pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GK Farmacol

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć

w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Przewiń do profilu firmy