Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

AA HerkulesO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma AA HERKULES specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży podestów ruchomych. Więcej informacji o nas na naszej stronie internetowej:

www.podestyruchome.pl

Opis stanowiska:

  • nadzór i czuwanie nad prawidłowym pozycjonowaniem stron www
  • przygotowanie i aktualizowanie treści marketingowych na stronach www
  • wdrażanie i opracowywanie strategii marketingowych firmy
  • opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych
  • współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie tworzenia nowych materiałów promocyjnych
  • wspieranie działu sprzedaży oraz pozostałych działów firmy

Wymagania:

  • praktyczna znajomość technik pozycjonowania
  • znajomość Google Ads
  • zainteresowanie marketingiem oraz marketingiem internetowym
  • umiejętność szybkiej i samodzielnej nauki
  • znajomość j.angielskiego

Oferujemy:

  • stałą i uczciwą pracę od poniedziałku do piątku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na miejscu bez konieczności wyjazdów służbowych
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • pracę ciekawą, pełną wyzwań z możliwością podnoszenia swoich kwalifikacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy