Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

ANGELIUSO firmie

  • Fabryczna 13D
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

ANGELIUS

Fabryczna 13D

Katowice

CM ANGELIUS to nowoczesna, prężnie rozwijająca się placówka medyczna. W ramach naszej działalności prowadzimy: centrum leczenia niepłodności, prywatny szpital z poradniami, klinikę medycyny estetycznej, badania kliniczne i centrum flebologiczne.

Obowiązki:

  • prowadzenie kanałów social media, w tym kont reklamowych na FB i Instagramie,
  • przygotowywanie contentu i reklam we współpracy z grafikiem i agencją (posty, video, grafiki, kreacje reklamowe),
  • koordynacja działań SEO we współpracy z agencjami,
  • prowadzenie lub koordynacja działań Google Ads - samodzielne prowadzenie kont reklamowych lub we współpracy z agencjami,
  • aktualizacja stron www na Wordpressie,
  • przygotowywanie i analiza raportów dotyczących efektywności działań marketingowych,
  • bieżące wsparcie działu marketingu w codziennych obowiązkach,
  • przygotowywanie materiałów reklamowych, m.in. plakatów, ulotek, folderów.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze marketingu online i offline,
  • bardzo dobra znajomość social mediów, zwłaszcza Facebooka i Instagrama,
  • znajomość pakietu Microsoft Office, Wordpress, Google Ads, Google Analitycs, narzędzi do SEO,
  • znajomość narzędzi do przygotowywania grafik na social media, np. Canva, Unfold będą dodatkowym atutem,
  • samodzielność, inicjatywa, kreatywność, chęć rozwoju,
  • dobra organizacja pracy, umiejętności interpersonalne, komunikatywność, pozytywne nastawienie,
  • znajomość branży health and beauty oraz e-commerce mile widziana.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub dowolną formę,
  • rozwój i wyzwania zawodowe,
  • samodzielność w działaniu,
  • przyjazną atmosferę.

Ogłoszenie archiwalne