Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-03-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych na rynku hurtowym i detalicznym zarówno w kraju, jak i zagranicą. Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów.
Na przestrzeni lat zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania.

W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. MARKETINGU (umowa na zastępstwo)
Miejsce pracy: Katowice
SM/03/17

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Realizacja działań ATL oraz BTL według przyjętej strategii marketingowej firmy (m.in. koordynowanie realizacji działań reklamowych, redagowanie artykułów, newsów, organizowanie i zapewnienie materiałów marketingowych)
  • Przygotowywanie opisów produktowych do katalogów, gazetek, etc.
  • Realizacja działań promocyjnych i wizerunkowych firmy (m.in. udział w przygotowywaniu katalogów oraz gazetek, wprowadzanie nowych produktów na stronę internetową, koordynowanie sesji fotograficznych, koordynacja wewnętrznych i zewnętrznych działań eventowych, m.in. targi)
  • Współpraca z ambasadorami marki (sportowcy, podróżnicy, celebryci)
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie, jak również z partnerami firmy oraz usługobiorcami

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie związane z obszarem marketingu, PR
  • Predyspozycje zawodowe rozumiane jako: kreatywność, dynamizm, inicjatywa, odpowiedzialność, samodzielność, zorientowanie na realizację celów, bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w znanej i prężnie rozwijającej się firmie, w dynamicznym i zgranym teamie
  • Umowę na zastępstwo na okres 12 miesięcy, a w perspektywie – możliwość długoterminowej współpracy
  • Możliwość rozwoju oraz wdrażania swoich pomysłów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet socjalny
  • Pełne przeszkolenie i wdrożenie stanowiskowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Spokey Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-203) Al. Roździeńskiego 188C, który przetwarza Pani/ Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/ Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz prawo ich aktualizacji lub żądania usunięcia na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się