Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest SAG Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Szopienickiej 58A.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
SAG Sp. z o.o.

Specjalista ds. Marketingu

SAG Sp. z o.o.O firmie

  • Szopienicka 58A, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 8 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Szopienicka 58A

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i wdrażanie działań marketingowych wspierających sprzedaż oraz analiza ich efektywności

  • przygotowywanie promocji produktów i strategii sprzedaży mających na celu zwiększenie rozpoznawalności marki

  • koordynacja projektów, ofert i akcji marketingowych

  • kreowanie wizerunku firmy oraz produktów SAG Sp. z o.o.

  • definiowanie produktów z perspektywy marketingowej

  • identyfikacja Grup Docelowych (segmentacja) - przy współpracy z działem Sprzedaży

  • analiza i obserwacja rynku, analiza i monitorowanie konkurencji, przygotowywanie benchmarku produktowego, monitorowanie trendów rynkowych w zakresie marketingu, wprowadzanie nowych rozwiązań

  • koordynacja działań związanych z udziałem przedstawicieli firmy w konferencjach

  • wspieranie Dyrektora Techniki i Rozwoju oraz Kierowników Projektów w bieżących działaniach

  • koordynacja i współpraca w ramach różnych projektów z działami firmy i partnerami handlowymi

  • poszukiwanie nowych możliwości poszerzania ofert

  • opracowywanie materiałów niezbędnych do realizacji określonych kampanii marketingowych (plakatów, ulotek, tekstów reklamowych)

  • realizowanie polityki sprzedażowo-marketingowej zgodnie z założonym budżetem

  • prowadzenie kampanii na portalach społecznościowych i w Internecie

  • prowadzenie profilu firmy w mediach społecznościowych (m.in. Facebook, LinkedIn)

  • obsługa strony internetowej, redagowanie artykułów na bloga z wsparciem specjalistów z firmy

  • miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie - spotkania z kontrahentami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, uzupełnione o elementy marketingu

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość narzędzi Google Analytics i Google Adwords

  • biegła znajomość programów Adobe (Photoshop, Indesing, Illustrator, Corel Draw)

  • dobra znajomość trendów obecnych w internecie

  • znajomość trendów w projektowaniu

  • umiejętność tworzenia i redagowania tekstów pod pozycjonowanie

  • umiejętność tworzenia innych materiałów marketingowych (info grafiki, mailing, e-booki, poradniki, prezentacje)

  • znajomość zagadnień e-marketingu (narzędzia mailingowe, promowanie treści)

  • kreatywność, pomysłowość, otwartość na nowe zadania

  • samodzielność, duże zaangażowanie, zdyscyplinowanie i wysoka motywacja

  • rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów, pozytywne nastawienie do otoczenia

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę

  • system szkoleń podnoszący kwalifikacje

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, obecnej również na rynkach międzynarodowych. Wspieramy rozwój kompetencji oferując szkolenia oraz dofinansowanie dalszego kształcenia

  • ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze

  • istnieje możliwość awansu zawodowego

SAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest nowoczesną firmą prowadzącą działalność produkcyjno-usługowo-handlową koncentrującą się głównie w sferze górnictwa i przemysłu. Spółka prowadzi swoją działalność od 1991r. w Katowicach w sąsiedztwie zabytkowego osiedla Nikiszowiec.

Przewiń do profilu firmy