Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu

YELLOW BOSON SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Katowice, Jaworzno, Myszków, Rybnik, Zawiercie, Bielsko-Biała, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Knurów, Lubliniec, Mikołów, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze, Żory, Kłobuck, Szczekociny
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, prowadzenie i nadzór kampanii reklamowych w ramach zaplanowanego budżetu
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych
  • Analizowanie rynku, monitorowanie działań konkurencji
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi
  • Tworzenie i promocja materiałów promocyjnych w celu budowania świadomości marki
  • Zarządzanie kampaniami leadowymi
  • Opieka nad stroną internetową firmy tak by miała wysoką konwersje i zawierała aktualne dane dotyczące firmy i produktu

Nasze wymagania

  • Aktualna i praktyczna wiedza z zakresu marketingu i sposobów budowania wizerunku marki
  • Dobra znajomość narzędzi marketingowych
  • „lekkie pióro”
  • Znajomość programów graficznych
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych lub ukończenie/w trakcie studiów z obszaru marketingu
  • Posiadanie umiejętności analitycznych
  • Kreatywność, dynamizm i inicjatywa w działaniu
  • Znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Szkolenia przez cały okres trwania współpracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

YELLOW BOSON SPÓŁKA AKCYJNA

Yellow Boson ugruntowana na rynku firma która na celu ma rozpowszechnianie ekologicznych rozwiązań za pomocą energii słonecznej, technologii Blue Boson oraz Life Water oraz przyczyniania się do wprowadzania innowacji we wszystkie aspekty życia i inspirowania innych, poszukuje osoby odpowiedzialnej za stanowisko specjalisty ds. marketingu.

Specjalista ds. marketingu, Katowice