Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu

EMOTIONS GROUP KRYSTIAN BORKOWSKIO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

EMOTIONS GROUP KRYSTIAN BORKOWSKI

Kossak-Szczuckiej 43D

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i moderacja kanałów social media (FB, Instagram, TikTok, YT itp.) w tym: tworzenie contentu (również foto/video), angażowanie i komunikacja z odbiorcami
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii w kanałach social media
  • Realizacja kampanii reklamowych (Facebook Ads)
  • Nadzorowanie, analizowanie i raportowanie efektywności prowadzonej komunikacji
  • Monitoring i analiza nowych trendów w social media marketingu
  • Copywriting i tworzenie contentu na stronę www, materiały promocyjne i użytkowe itp.
  • Współpraca z partnerami i podwykonawcami firmy (grafikami, operatorami, dostawcami itp.)
  • Współudział w realizacji innych projektów marketingowych prowadzonych w firmie, w tym organizacja, koordynowanie i udział w dniach zdjęciowych.

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości serwisów społecznościowych (FB, Instagram, YT, TikTok), narzędzi do monitoringu oraz aktualnych trendów w tych obszarach
  • Lekkiego pióra, nienagannej stylistyki, ortografii i interpunkcji
  • Znajomości podstawowych zagadnień marketingowych
  • Kreatywności i poczucia estetyki
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w weekendy oraz dobrej organizacji czasu pracy

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi programów graficznych (samodzielne tworzenie grafik do wykorzystania w kanałach social media)
  • Umiejętność fotografii i obróbki zdjęć
  • Umiejętność tworzenia prostych form video
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • Wizyty w parkach rozrywki w Polsce i Europie

Zajmujemy się kompleksową promocją parków rozrywki, atrakcji turystycznych i innych obiektów oraz firm tworzących przemysł czasu wolnego. Tworzymy skuteczne kampanie marketingowe w oparciu o oryginalne i dedykowane formy reklamy, wzbudzające emocje filmy promocyjne i unikatowe treści w mediach społecznościowych.

Specjalista ds. marketingu, Kossak-Szczuckiej 43D, Katowice