Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

PCWO O firmie

PCWO

Świętego Leonarda 7

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • analizy statystyk, raportowanie efektywności podejmowanych działań i rekomendowanie zmian,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • planowanie i prowadzenie kampanii e-marketingowych w oparciu o Google AdWords i FB Ads,

  • przygotowywanie i publikacja treści na profilach marki w mediach społecznościach,

  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzony projekt,

  • elastyczności i dynamiki w działaniu,

  • wdrażanie najnowszych trendów reklamowych,

  • działania na rzecz poprawy pozycjonowania - przygotowywanie i koordynowanie prac, reagowanie na błędy pozycjonowania.

Nasze wymagania

  • ponad rocznego doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google i FB Ads,

  • silnej orientacji na cel,

  • wysoko rozwiniętych umiejętności myślenia analitycznego,

  • biegłej znajomości Google Analytics,

  • praktyczna znajomość systemów reklamowych Facebook,

  • znajomość narzędzi Google Analytics, Google AdWords.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • imprezy i wyjazdy integracyjne,

  • pakiet sportowy,

  • świetną atmosferę.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

PCWO

Kancelaria Prawna PCWO prężnie działająca na rynku odszkodowań oraz ubezpieczeń na życie z UFK, w związku z dynamicznym rozwojem stawia na rozwój kadry pracowniczej.

Przewiń do profilu firmy

Kancelaria odszkodowawcza poszukuje ambitnych osób, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, którzy pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i uczestniczyć w rozwoju naszej Kancelarii.