Ta oferta pracy jest nieaktualna od 210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2017-11-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski producent wyrobów marki DAFI

    Od ponad 30 lat dostarczamy naszym klientom rozwiązania w zakresie filtrowania i ogrzewania wody, posiadamy doświadczenie, które pozwala nam pozyskiwać coraz szerszy krąg odbiorców na całym świecie, dlatego poszukujemy kreatywnych i chętnych do rozwoju zawodowego pracowników,  ogłaszając rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce

    Opis stanowiska:

    • realizacja strategii marketingowej firmy (m.in. organizowanie kampanii reklamowych)
    • administrowanie bazą usługodawców reklamowych (prasa, Internet itp.) i współpraca z nimi
    • współtworzenie działań marketingowych na potrzeby działu handlowego
    • współpraca z Agencjami Reklamowymi i PR pod kątem przygotowania materiałów marketingowych oraz nadzór nad ich produkcją
    • przygotowywanie cyklicznych raportów z działań marketingowych firmy
    • monitorowanie działań marketingowych konkurencji
    • wsparcie w prowadzeniu strony internetowej

    Wymagania konieczne:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu marketingu internetowego
    • znajomość zagadnień z zakresu reklamy TV, prasowej oraz PR
    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
    • dokładność, skrupulatność, kreatywność i szybkość wykonywanych działań
    • doskonała organizacja pracy
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • kreatywność
    • dobra organizacja pracy własnej
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B

    Wymagania mile widziane:

    • biegła znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • ciekawą, rozwojową i stałą pracę
    • umowę o pracę
    • szkolenie
    • niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.