Specjalista ds. Marketingu

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2017-11-23
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2017-12-23)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Polski producent wyrobów marki DAFI

Od ponad 30 lat dostarczamy naszym klientom rozwiązania w zakresie filtrowania i ogrzewania wody, posiadamy doświadczenie, które pozwala nam pozyskiwać coraz szerszy krąg odbiorców na całym świecie, dlatego poszukujemy kreatywnych i chętnych do rozwoju zawodowego pracowników,  ogłaszając rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska:

  • realizacja strategii marketingowej firmy (m.in. organizowanie kampanii reklamowych)
  • administrowanie bazą usługodawców reklamowych (prasa, Internet itp.) i współpraca z nimi
  • współtworzenie działań marketingowych na potrzeby działu handlowego
  • współpraca z Agencjami Reklamowymi i PR pod kątem przygotowania materiałów marketingowych oraz nadzór nad ich produkcją
  • przygotowywanie cyklicznych raportów z działań marketingowych firmy
  • monitorowanie działań marketingowych konkurencji
  • wsparcie w prowadzeniu strony internetowej

Wymagania konieczne:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu marketingu internetowego
  • znajomość zagadnień z zakresu reklamy TV, prasowej oraz PR
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • dokładność, skrupulatność, kreatywność i szybkość wykonywanych działań
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • kreatywność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Wymagania mile widziane:

  • biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ciekawą, rozwojową i stałą pracę
  • umowę o pracę
  • szkolenie
  • niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się