Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

PPHU "TESPOL" TADEUSZ KORALEWSKIO firmie

PPHU "TESPOL" TADEUSZ KORALEWSKI

Łódzka 27

Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, nadzór nad wdrażaniem i koordynowanie całej komunikacji w zakresie Social Media - Facebok, Instagram, YouTube

  • Współpraca z agencją prowadzącą komunikację w social mediach :

  • przygotowywanie materiału marketingowego do promocji (sesje zdjęciowe, video)

  • nadzór nad kampaniami wizerunkowymi, sprzedażowymi i zasięgowymi,

  • badanie i analiza efektywności realizowanych kampanii marketingowych i innych działań,

  • Realizacja działań sprzedażowych i rozwój sprzedaży w sklepie internetowym,

  • Zwiększenie sprzedaży marek poprzez rozwój kanału e-commerce, proponowanie kierunków wzrostu i optymalizacji,

  • Poszukiwanie przyczyn wzrostów, spadków, anomalii ruchu sprzedaży,

  • Współpracę z influencerami,

  • Ścisłą współprace z działem handlowym i planowanie działań marketingowych,

  • Przygotowywanie oraz realizacje budżetu marketingowego.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny,

  • Wykształcenie kierunkowe (marketing, ekonomia lub pokrewne),

  • Znajomość narzędzi takich, jak: Google Analytics, FB Ads, Google Ads, - warunek konieczny,

  • Doświadczenie w zarządzaniu lub prowadzeniu mediów społecznościowych - warunek konieczny,

  • Znajomość obszaru nowoczesnych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru digital marketingu,

  • Doświadczenie z pracą e-commerce - znajomość aktualnych trendów w branży e-commerce,

  • Doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji sesji zdjęciowych oraz video,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Lekkie pióro - umiejętność tworzenia opisów produktów dla docelowej grupy klientów,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, estetyczność, skrupulatność, komunikatywność,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B.

Jesteśmy polską firmą z tradycjami, zarządzającą aż czterema prężnie rozwijającymi się markami. Od 25 lat zaspakajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy szeroki wachlarz produktowy – począwszy od produktów pończoszniczych, po bieliznę, bieliznę nocą oraz odzież sportową. Przedsiębiorstwo w znacznym stopniu współpracuje z włoskimi kontrahentami. Prężnie rozwijamy naszą sprzedaż w ponad 30 krajach na świecie. Z niesłabnącym sukcesem wspieramy Naszych Klientów dostarczając im niezastąpionych, nowoczesnych i wysokojakościowych produktów.

Przewiń do profilu firmy