Specjalista ds. marketingu

Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Spółka PartnerskaO firmie

Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska

Kącik 4

Kraków

Firma jest szybko rozwijającą się kancelarią. Pracuje m.in. dla podmiotów międzynarodowych oraz notowanych na GPW. Firma jest rokrocznie wyróżniana w Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej, a jej eksperci są regularnie cytowani w mediach branżowych i gospodarczych, .

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • budowa wizerunku firmy na rynku
  • tworzenie ofert na sprzedaż usług i produktów kancelarii
  • koordynacja zagadnień związanych z przetargami i ofertowaniem
  • koordynacja i udział w procesie tworzenia materiałów marketingowych
  • kontakt z prasą, obsługa publikacji dokonywanych przez zespół kancelarii
  • realizacja akcji mailingowych, w tym cyklicznego newslettera
  • koordynacja prowadzenia kont kancelarii w mediach społecznościowych
  • przygotowywanie cyklicznych zgłoszeń do rankingów prawniczych
  • organizacja konferencji i eventów
  • prowadzenie serwisów internetowych firmy, w tym tworzenie contentu
  • kształtowanie komunikacji marketingowej firmy na poziomie strategicznym i taktycznym

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • swobodnego i poprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki komunikacja, marketing, PR)
  • minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego
  • praktycznej znajomości zagadnień marketingu B2B, szczególnie online
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, mile widziana znajomość programów graficznych
  • bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności działania pod presją czasu
  • lojalności, samodzielności i rzetelności w działaniu
  • silnej motywacji do rozwoju zawodowego

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ambitne zadania
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, liczącej ponad 30 osób
  • możliwość rozwoju zawodowego ze wsparciem zespołu kancelarii
  • przyjazną atmosferę pracy
  • regularne spotkania i wyjazdy integracyjne, pakiet multisport, owoce w kuchni, inne benefity

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy