Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

WHIZZO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Masz głowę pełną POMYSŁÓW, którymi łatwo zarażasz innych?

Posiadana przez Ciebie WIEDZA i UMIEJĘTNOŚCI
pozwalają na kreowanie i wdrażanie skutecznych kampanii marketingowych?

Dołącz do działu marketingu Grupy Murapol.
Współpracując z nami, będziesz miał możliwość realizacji kampanii marketingowych
dla WIODĄCEGO DEWELOPERA MIESZKANIOWEGO w Polsce.

U nas czeka Cię ekscytująca przygoda z MARKETINGIEM NIERUCHOMOŚCI,
możliwość współpracy z największymi mediami w Polsce
oraz szansa na kreowanie projektów CSR z udziałem sportowców.
Dołącz do nas jako
Specjalista ds. MarketinguNumer ref.: SDM/KRK/08/2020

Twoje zadania:

  • udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingu internetowego firmy
  • stałe monitorowanie i wdrażanie zmian zwiększających efektywność działań w Internecie
  • raportowanie wyników prowadzonych kampanii
  • współpraca z dostawcami usług i partnerami firmy w zakresie prowadzonych działań w Internecie
  • wykorzystywanie narzędzi Marketing Automation w działaniach marketingowych
  • koordynowanie kampanii marketingowych z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobrej znajomości narzędzi Google: Analytics, AdWords, Search Console, Tag Manger
  • znajomości narzędzi z zakresu marketing automation (np. SALESmanago)
  • praktycznej znajomości Wordpress
  • mile widziane podstawowe umiejętności HTML
  • kreatywności, determinacji w dążeniu do celu, umiejętności organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
  • umiejętności wyznaczania priorytetów

Twój wybór:

  • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy

O Grupie Murapol:

  • 19 lat na rynku deweloperskim
  • 65 zrealizowanych inwestycji
  • 285 wzniesionych budynków
  • 17 800 oddanych mieszkań
  • 475 fachowców różnych specjalizacji
  • Oddziały w 15 miastach Polski
...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
      W temacie prosimy o umieszczenie nr referencyjnego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy