Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa Deweloperska Geo

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużym kapitałem i ponad 30-letnim doświadczeniem w związku z dywersyfikacją działalności w ramach, której chce umożliwić tysiącom ludzi udział we wspólnym rozwiązywaniu zagadek i gier tematycznych, logicznych i zręcznościowych, w której zespół uwielbia codzienną naukę i wspólne kreatywne podejście do pracy poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska pracy – czyli co będę robić?

  • Będziesz tworzyć cały kontent marketingowy firmy w branży rozrywkowej, w tym materiały promocyjne, katalogi, ulotki, narzędzia promocji, oferty dla działu handlowego.
  • Będziesz współprojektować oprawę graficzną naszej firmy.
  • Będziesz tworzyć grafiki do materiałów pracując w programach Photoshop oraz Illustrator
    i przygotowując materiały w wersji przystosowanej do wymagań drukarskich naszych podwykonawców.
  • Będziesz współorganizować eventy i spotkania marketingowe.
  • Będziesz pisać kontent marketingowy w postaci tekstów na stronę, materiały drukowane (foldery, broszury informacyjne), opisy pokoi, atrakcji oraz rozrywek dostępnych w naszych centrach rozrywki.