Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Gofarm Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Józefa Marcika 12, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gofarm Sp. z o.o. Sp. k.

Józefa Marcika 12

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii marketingowej Spółki,

  • planowanie, opracowywanie i realizację działań marketingowych, mających na celu budowanie wizerunku firmy, produktów oraz usług,

  • zarządzanie serwisem internetowym, promocja działalności oraz usług Spółki w mediach społecznościowych: Linkedin, Facebook, Instagram,

  • przygotowywanie materiałów promocyjnych (ulotki, banery, reklamy graficzne),

  • opracowanie koncepcji wraz z redakcją i korektą tekstów informacyjno – marketingowych,

  • analiza statystyk, cykliczne raportowanie efektywności podejmowanych działań i proponowanie stałych usprawnień,

  • przygotowanie materiałów promocyjnych na konferencje, targi, misje wyjazdowe,

  • analiza działań marketingowych prowadzonych przez konkurencję,

  • dbanie o wizerunek Spółki w zakresie PR,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w marketingu, obszarze public relations, komunikacji w branżach: farmaceutycznej, kosmetycznej lub pokrewnych,

  • znajomość i doświadczenie w obsłudze narzędzi nowoczesnej komunikacji i promocji tj. kanały social media, narzędzia do e-mail marketingu, umiejętności obsługi stron internetowych opartych na WordPress,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu oraz dobrej organizacja pracy,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność sprawnego i lekkiego formułowania myśli w mowie i piśmie i dobrego warsztatu edytorskiego, biegłość w redagowaniu tekstów, dobry warsztat edytorski,

  • samodzielność i kreatywność w działaniu,

  • odpowiedzialność i terminowość,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność i otwartość.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ambitnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym,

  • pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole sprzedaży,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz system premiowy oparty na wynikach,

  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi profesjonalnych szkoleń,

  • dofinansowanie do karty Multisport, zajęć językowych,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur firmy.

Gofarm to czołowa polska firma farmaceutyczna zajmująca się projektowaniem, rozwojem, rejestracją i produkcją wyrobów medycznych składających się z substancji lub mieszanin substancji oraz suplementów diety i kosmetyków w formule private label.

W ciągu ostatniej dekady firma rozwinęła i wprowadziła na rynki ponad 300 produktów, dla prawie 400 marek. Produkty Gofarm z sukcesem sprzedawane są w prawie 40 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych: https://drive.google.com/file/d/13-Kt8if8v4DsMozS08DZsfzIBlSdERqd/view?usp=sharing