Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Lajkonik. House of BakeryO firmie

  • Stradomska 5, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lajkonik. House of Bakery

Stradomska 5

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie propozycji strategii i planów marketingowych,

  • przygotowywanie kampanii marketingowych wprowadzających nowe produkty na rynek (sesje zdjęciowe, strategia wprowadzenia produktu itp.)

  • współpraca z agencją marketingową w ramach prowadzenia social mediów (Facebook, Instagram),

  • planowanie i realizacja założeń komunikacji z klientami (w tym aktualizacja strony internetowych),

  • przygotowanie materiałów marketingowych tj. ulotki, plakaty, itp. (współpraca z grafikiem),

  • budowanie wizerunku formy poprzez alternatywne działania marketingowe tj. akcje charytatywne, udział w festiwalach itp.,

  • nadzór nad odpowiednim wykorzystaniem materiałów marketingowych w punktach sprzedaży.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – marketing, zarządzanie i ekonomia,

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • aktualna książeczka sanepidowska - mile widziana,

  • doświadczenie w rozwijaniu marki przy wykorzystaniu social mediów - warunek konieczny,

  • mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej,

  • wysoko rozwinięte poczucie estetyki i kreatywność,

  • umiejętność kreowania marki poparta portfolio zaprezentowanym w trakcie rozmowy rekrutacyjnej,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,

  • stałe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od realizacji celów,

  • pakiet benefitów min. prywatna opieka medyczna, rabat pracowniczy w kawiarniach, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • narzędzia niezbędne do pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do składania swojego CV oraz portfolio swoich prac za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.