Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Soneta Sp. z o.o.O firmie

  • Wadowicka 8A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Soneta Sp. z o.o.

Wadowicka 8A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii działań i planów marketingowych

  • prowadzenie projektów marketingowych (tradycyjny oraz digital marketing)

  • tworzenie contentu do materiałów marketingowych i promocyjnych

  • współpraca z Partnerami i agencjami zewnętrznymi

  • organizowanie uczestnictwa firmy w eventach branżowych online/offline

  • prowadzenie badań i analiz marketingowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych

  • minimum 2 letnie doświadczenie w marketingu

  • praktyka w redagowaniu treści merytorycznych - content marketing

  • kreatywne podejście do analizy danych, wynikające z przyjemności w szukaniu dociekliwych i niestandardowych rozwiązań, ciągłe poszukiwanie nowych możliwości marketingowych

  • umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość branży IT

  • doświadczenie w marketingu B2B

  • prawo jazdy kategorii B (aktywne)

  • znajomość Active Campaign

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia produktowe oraz marketingowe

  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy

  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę

  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy

  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów

  • parking samochodowy i rowerowy

  • Benefity

  • parking dla pracowników

Jeśli masz doświadczenie w pracy przy projektach marketingowych, generowaniu leadów sprzedażowych B2B, jesteś kreatywny i nastawiony na wyniki, a ponadto analiza danych kojarzy Ci się z przyjemnością i logicznym wyciąganiem twórczych wniosków, to jest to ogłoszenie dla Ciebie.

Poszukujemy osoby, która dołączy do kilkuosobowego zespołu doświadczonych marketerów.