Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja działań marketingowych i wizerunkowych

  • Udział w opracowywaniu oraz wdrażaniu kampanii marketingowych

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych i informacyjnych

  • Tworzenie treści w firmowych social mediach

  • Analiza efektywności prowadzonych działań i raportowanie wyników

  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi

  • Bieżąca współpraca z działem sprzedaży i działem produktu

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu lub agencji reklamowej

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (komunikacja, marketing, zarządzanie), mile widziani studenci zaoczni ostatnich lat

  • Umiejętność tworzenia i redagowania tekstów, tzw. lekkie pióro

  • Znajomości j. angielskiego na poziomie min. B1

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość social mediów

  • Praktyczna znajomość programów z pakietu Microsoft Office, mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i łatwość budowania relacji

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, dobrze prosperującej firmie

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • Pakiet medyczny

  • Karta multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej