Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

INPLUS HOME sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań marketingowych związanych z reklamą i promowaniem nieruchomości firmy;

  • Tworzenie oryginalnych opisów oraz treści reklamowych dotyczących sprzedawanych nieruchomości;

  • Przygotowywanie ofert nieruchomości i publikacja treści na portalach branżowych oraz na FB;

  • Bieżąca współpraca z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż nieruchomości;

  • Cykliczne raportowanie efektów prowadzonych działań;

  • Udział w rozwoju strony internetowej i kanałów sprzedaży firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość zasad content marketingu i podstaw SEO;

  • Zainteresowanie branżą nieruchomości;

  • Kreatywność i lekkie pióro;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub dowolną formę zatrudnienia;

  • Stabilną i ciekawą pracę oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • Szansę na szybki rozwój w dynamicznie rozwijającej się organizacji;

  • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze.

INPLUS HOME sp. z o.o.

INPLUS Home jest firmą specjalizującą się w zakupie, generalnym remoncie i sprzedaży profesjonalnie przygotowanego mieszkania dla nowego Właściciela. Nasza główna dewiza opiera się na spełnianiu marzeń o pięknym, funkcjonalnym i komfortowym mieszkaniu do zamieszkania od zaraz lub przeznaczenia go pod wysokoprocentową inwestycję.

Przewiń do profilu firmy