Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Media Press O firmie

Media Press

Karola Szymanowskiego 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizowanie działań promocyjnych – odbiorcy: B2B na rynku polskim zagranicznym (specjaliści/administratorzy IT, kadra zarządzająca)

  • Tworzenie treści i planu contentowego (dobór typów oraz miejsc publikacji) i egzekucja – wpisy na blogu, artykuły w prasie, case studies, poradniki, etc.

  • Udział w organizacji i prowadzenie eventów promocyjnych (webinarów / konferencji / targów)

  • Budowa marki i dbanie o wizualny aspekt komunikacji – ulotki, gadżety, stoisko, etc.

  • Prowadzenie kampanii emarketingowych (AdWords)

  • Prowadzenie email marketingu

  • Zarządzanie treścią stron internetowych

  • Analizowanie efektów działań i ich optymalizacja z pomocą Google Analytics

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w marketingu

  • Język angielski – poziom zaawansowany (materiały marketingowe PL i EN)

  • Lekkie pióro do pisania tekstów

  • Znajomość Google AdWords

  • Znajomość zagadnień content marketingu, email marketingu i marketing automation

  • Znajomość zagadnień SEO

  • Znajomość Google Analytics - ocena efektywności prowadzonych działań

  • Podstawową znajomość HTMLa / CSSa

  • Poczucie estetyki

  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami

  • Umiejętność prowadzenia projektów marketingowych

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)

  • Otwartość, zaangażowanie, entuzjazm i energia

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania lub innych produktów IT

  • Znajomość takich narzędzi jak Wordpress, Freshmail, MailChimp, SendGrid

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1/C2

  • Doświadczenie w organizacji i prowadzeniu eventów (również online)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie

  • Doskonałą atmosferę w pracy wśród pasjonatów nowych technologii

  • Szkolenia oraz transfer wiedzy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizowania własnych pomysłów

  • Kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Pracę z biura, hybrydowo, zdalnie

Media Press

Jesteśmy producentem innowacyjnego systemu statlook - wiodącego na rynku oprogramowania do zarządzania zasobami informatycznymi firm i urzędów oraz nadzorowania pracy zdalnej. Statlook służy do inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, kontroli legalności zainstalowanych programów oraz prowadzenia usług pomocy technicznej. Dodatkowo, kadra zarządzająca może nadzorować pracę zdalnych pracowników i kontrolować wykorzystanie komputerów oraz Internetu. Praca z systemem możliwa jest za pośrednictwem aplikacji desktopowej, a także poprzez przeglądarkę internetową i platformy mobilne.

Przewiń do profilu firmy