Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

INPROGRESS Sp. z o.o.O firmie

  • Balicka 95, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

INPROGRESS Sp. z o.o.

Balicka 95

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie treści na potrzeby firmowej strony www,

  • prowadzenie profilu w mediach społecznościowych,

  • redagowanie oraz wysyłka newsletter’ów,

  • przygotowanie materiałów promocyjnych,

  • przygotowanie podstawowych grafik i bannerów reklamowych

  • zaangażowanie w poszukiwanie i wdrażanie skutecznych narzędzi marketingowych

  • udział w realizacji bieżących projektów marketingowych - konferencji, eventów etc.

Nasze wymagania

  • wiedza w zakresie aktualnych trendów marketingowych, w tym np. social mediów,

  • umiejętności w dziedzinie copywriting,

  • podstawowa znajomość narzędzi typu Google Analytics etc., zasad działań SEO i SEM,

  • znajomość programów graficznych typu Canva, znajomość środowiska WordPress.

  • umiejętność tworzenia krótkich filmów video na potrzeby kanałów SM oraz organizacji webinarów

  • umiejętności nawiązywania i budowania relacji z innymi,

  • wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań,

  • twórcze podejście do problemu,

  • znajomość języka angielskiego min. B1 (certyfikat LanguageCert LTE – mile widziany).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • serdeczną atmosferę w zespole nastawionym równie mocno na cel jak i na drugiego człowieka,

  • warunki pracy zapewniające jednocześnie autonomię i wsparcie – w zależności od sytuacji i potrzeb,

  • przynależność do miejsca, w którym ciągle dzieje się „coś ciekawego”.

Ludzie są ważni. Z takim przekonaniem podchodzimy do każdego z naszych klientów, jak i pracowników.

Chcemy być dumni z tego, czym zajmujemy się na co dzień. Wysoką jakość oferowanych przez nas szkoleń potwierdzają liczne akredytacje i certyfikaty wg brytyjskich standardów zarządzania, zajmowane miejsca w rankingach firm szkoleniowych, a przede wszystkim uznanie ze strony naszych klientów.

Pasja, z jaką doskonalimy naszą ofertę oraz wyjątkowa atmosfera, w której udaje nam się osiągać realne efekty, sprawiają, że jesteśmy miejscem, w którym chce się pracować.

Przewiń do profilu firmy