Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

SEMAHEADO firmie

  • Kuklińskiego 17a, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SEMAHEAD

Kuklińskiego 17a

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o rozwój agencyjnego bloga (tworzenie harmonogramu, zarządzanie procesem i dystrybucja treści);

  • udział w kreowaniu kampanii marketingowych (KV, komunikaty sprzedażowe);

  • współtworzenie strategii marketing automation dla agencji;

  • dbanie o rozwój agencyjnych kanałów SM (m.in. Facebook, LinkedIn, Instagram);

  • ścisła współpraca z działami specjalistycznymi (PPC, SEO, social media, content marketing, marketing automation, analityka internetowa, dział graficzny, dział handlowy) w kontekście realizacji celów działu;

  • mierzenie i analiza efektywności prowadzonych działań marketingowych;

  • koordynacja agencyjnych procesów rekrutacyjnych;

  • koordynacja procesu zgłoszeń działań agencji w konkursach branżowych;

  • działania employer brandingowe.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku specjalisty ds. marketingu ;

  • znajomość obszarów branży digital (PPC, SEO, social media, content marketing, marketing automation, analityka internetowa);

  • poczucie estetyki i duża doza kreatywności;

  • multitasking skills, czyli bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność dbania o detal przy jednoczesnej realizacji wielu zadań;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętność analizy danych w narzędziach typu Google Analytics, Google Data Studio;

  • Znajomość CMS WordPress;

  • Proaktywna postawa – w końcu o to chodzi w marketingu, aby zaskakiwać działaniem innych 😉

Mile widziane

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie

  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie należącej do Bauer Media Group – globalnego potentata na rynku usług medialnych

  • kartę Multisport/Cinemacity, a także dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej

  • możliwość i pomoc w rozwoju swoich umiejętności pod okiem ekspertów wiodącej agencji performance 360

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej (Kraków, Kuklińskiego 17a) – prywatny taras z grillem do powszechnego użytku + rekreacyjne towarzystwo załogi po godzinach pracy 😉

  • poza owocami w biurze, robimy solidne imprezy integracyjne!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • świętowanie urodzin

  • Multisport

SEMAHEAD

Szukamy marketingowego wyjadacza, który dołączy do naszego agencyjnego zespołu! Inwestujesz w swój rozwój w obszarze digital marketingu? Znasz branżę i wiążesz z nią swoją przyszłość? Marzysz o pracy z ekipą, która stanowi mieszankę wysokich kompetencji digitalowych oraz dobrego humoru i przyjaźni? Zgłoś się do nas.

Na co stawiamy w codziennej pracy?

• Zespół – będziesz częścią mocnego agencyjnego zespołu, w którym cenimy sobie dobre relacje, wzajemną pomoc i otwartość. Nasza ekipa to mieszanka wysokich kompetencji digitalowych oraz dobrego humoru i przyjaźni.

• Projekty, które przecinają wiele kompetencji – prawda jest taka, że w marketingu nudy nigdy zaznasz Będziesz uczestniczył/-a w projektach na styku wielu obszatów, w których się specjalizujemy!

• Eksperckość – wiemy, że prawdziwy ekspert to osoba, która na każde zadanie potrafi spojrzeć szerzej!

Przewiń do profilu firmy